Girls - Dziewczyny.

Wii! To będzie super forum. Rozkręcamy się ;DD

Ogłoszenie

Hej :) Ta strona jest nowiutka więc jak na razie ma mało zawartości, lecz to się niedługo zmieni xDD Proszę zaproście jak najwięcej dziewczyn,a będzie lepsza zabawa :P Jak będzie nas więcej, będą prowadzone konkursy i dni spamu ;) I oczywiście najważniejsze.! : DZIEŃ DZIEWCZYN.!. x> Administratorka! Miłej zabawy!

#1 2009-10-14 18:49:23

 Tysku.

Twórczyni forum, Bogini ^^

status Posiadam, nie używam
2430501
Call me!
Skąd: Rawa,Łódzkie,Polska
Zarejestrowany: 2009-10-14
Posty: 23
WWW

Szalone Wspomnienia :)

Tutaj, wspominamy te wesołe chwile... lub te smutne...
Możemy się nimi podzielić


Tyśku. to Twórczyni Forum.
Kłoń się i daj Kuuki Cripsa! E>

Offline

 

#2 2010-02-19 12:32:00

kamcia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-19
Posty: 2

Re: Szalone Wspomnienia :)

W Zakopanym ahhh!!
Więc w Zakopanym blisko stoku mój tata widział ludzia który sprzedawał bagażnik na dach wiec poszed do do tego ludzia  a ja z bratem i z mamą zostaliśmy w samochodzie mój braciszek ^^ wyszedł z samochodu aby włożyc kurtke do bagażnika (normalnego) ja głuptas oczywiście wyszłam z nim widziałam przed sobą normalną zwyczajną małą kałużę idąc pewnie przed siebie wpadłam biedna do tej kałuży po kolana ;(((( byłam na siebie wściekła musiałam się przebiarac w samochodzie a tata i tak bagażnika nie kupił wszyscy mieli ze mnie beke ^^
ostatni dzień w górach spędziłam zajebiaszczo ^^

Offline

 

#3 2010-02-19 12:35:13

 Tysku.

Twórczyni forum, Bogini ^^

status Posiadam, nie używam
2430501
Call me!
Skąd: Rawa,Łódzkie,Polska
Zarejestrowany: 2009-10-14
Posty: 23
WWW

Re: Szalone Wspomnienia :)

Ahh... fajnie... ja jadę jutro, ale na Czarną Górę.. nie będę dwa dni w szkole... SUUPER! ;F


Tyśku. to Twórczyni Forum.
Kłoń się i daj Kuuki Cripsa! E>

Offline

 
Zapraszamy do pisania postów itp. Wypowiedzi może będą nagradzane punktami plusowymi. Zapraszamy też do rejestracji! WSZYSCY OBYWATELE FORUM!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.finanse.pun.pl www.venuria.pun.pl www.gks-klan.pun.pl www.karczmafantastyki.pun.pl www.tibiaskrypty.pun.pl