Girls - Dziewczyny.

Wii! To będzie super forum. Rozkręcamy się ;DD

Ogłoszenie

Hej :) Ta strona jest nowiutka więc jak na razie ma mało zawartości, lecz to się niedługo zmieni xDD Proszę zaproście jak najwięcej dziewczyn,a będzie lepsza zabawa :P Jak będzie nas więcej, będą prowadzone konkursy i dni spamu ;) I oczywiście najważniejsze.! : DZIEŃ DZIEWCZYN.!. x> Administratorka! Miłej zabawy!

#1 2009-10-16 14:16:39

 Tysku.

Twórczyni forum, Bogini ^^

status Posiadam, nie używam
2430501
Call me!
Skąd: Rawa,Łódzkie,Polska
Zarejestrowany: 2009-10-14
Posty: 23
WWW

Co to jest BAN, SPAM itp. ?

Witajcie. Specjalnie przeprowadziłam "Wywiad" dla Was x>
Odpowiadam ja -> Na kolor zielony.
Pyta/Stwierdza osoba ->  Na zwykły kolor.
===

- Co to jest ten BAN ?
- Ban to jest kara za coś co było wbrew regulaminu np. za Spam jest tylko punkt ujemny .
- Jak można dodać punkt "Ujemny" ?
- To mogą wszyscy zarejstrowani. Dają "+" za np. Pochwały użytkowników którzy piszą na ich skrzynki że "Klarr." ma miły charakter i pomaga. Dodajemy więc plusy, ale - też występują np. Dostaję wiadomość od użytkownika że "Klarr." przeklinała lub wcale nie chciała pomóc. Wtedy dajemy - oraz zmieniamy reputację.
- Hmm... a czemu od razu dajesz - ?
- To nie jest tak szybko jak to się zdaje. Trzeba wiele wysiłku, Najpierw sprawdzam IP ( dla pewności czy nikt się nie włamał ) i przeglądam SB. Wykasować wiadomości mogę TYLKO JA więc myślę że z tym kłopotu nie będzie. Następnie naradzam się z grupami kręgów czy ktoś widział, słyszał lub dostawał skargi.
- A co to są kręgi ?
- Szczerze mówiąc kręgi to są powyższe oznaczenia czyli. Administratorki, Moderatorki, Biel ( która się pojawi w krótce ).


Tyśku. to Twórczyni Forum.
Kłoń się i daj Kuuki Cripsa! E>

Offline

 
Zapraszamy do pisania postów itp. Wypowiedzi może będą nagradzane punktami plusowymi. Zapraszamy też do rejestracji! WSZYSCY OBYWATELE FORUM!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.karczmafantastyki.pun.pl www.tibiaskrypty.pun.pl www.harem-rom.pun.pl www.finanse.pun.pl www.gks-klan.pun.pl